Details
Geheugenhuis73
Hinthamerstraat 72-74 in ’s-Hertogenbosch
Maandag 15 juni - Maandag 7 december
Akkie de Rouw
Voor: mantelzorgers
Inschrijving staat open tot dinsdag 15 september, 09:00 (nog 8 plaatsen)
Contact
De ondersteuning van Farent is gratis. Neem contact met ons op van ma t/m do van 8.30 - 17.00 uur en op vrijdag tot 12.30 uur.
Ben je in een situatie waarbij acuut hulp nodig is? Bel dan 24/7 met onze Crisisdienst, ook via bovenstaand telefoonnummer.
Dementie is een ziekte met een grote impact op het verdere leven. Niet alleen voor diegene die het overkomt maar ook voor de partner. In deze partnergroep gaan we aan de hand van thema's in gesprek met elkaar. We wisselen ervaringen uit met andere mantelzorgers en je krijgt praktische tips rondom je thuissituatie.
Thema’s die aan bod komen in deze partnergroep: Wat is dementie? Omgaan met je naaste en gedragsveranderingen bij dementie. Zorgen voor jezelf als mantelzorger! (Praktische) ondersteuningsmogelijkheden en (leren) hulp vragen. Er is ruimte voor persoonlijke verhalen, extra vragen en onderling contact. Deze partnergroep bestaat uit 5 bijeenkomsten.
Voor wie:
Partners van naaste(n) die onlangs de diagnose dementie hebben gekregen via huisarts/POH of geriater.
Maximaal 8 deelnemers. Is de groep vol, dan kom je op een wachtlijst te staan. Je ontvangt hierover bericht.
Geheugenhuis73
Hinthamerstraat 72-74 in ’s-Hertogenbosch
Maandag 15 juni - Maandag 7 december
Akkie de Rouw
Voor: mantelzorgers
Inschrijving staat open tot dinsdag 15 september, 09:00 (nog 8 plaatsen)
Data bijeenkomsten partnergroep op maandagmiddag van 13.30-15.00 uur
Zomer: 15 juni, 29 juni, 6 juli en 20 juli terugkomdag 17 augustus 2026
Najaar: 5 en 19 oktober, 2 en 16 november, terugkomdag 7 december 2026.